מאמרים

מי מפחד מצבע? שילובים שעובדים

איך בוחרים צבעים לעיצוב הבית? מהו יחס הזהב בשימוש בצבע? מה הקשר בין עץ לג'ינס? מעצבות הפנים דנה שקד ונירית פרידמן נותנות לנו כללים לעיצוב בצבע ובדרך ושוברות מיתוס רב שנים
קרא עוד ...

האמת על כורסאות טלוויזיה מתכווננות

רציתם לרכוש כורסת טלוויזיה נוחה ומעוצבת לטעמכם שתאפשר לכם להתרווח,לעבור בנוחות מרבית מישיבה לשכיבה ולשכוח לכמה דקות (או שעות) מכל מה שמטריד אתכם. התחלתם לחפש את הכורסא שלכם ונתקלתם במבחר עצום של חברות שמתחרות על לבכם וכיסכם, אז איך יודעים למה להאמין?! ומהי הבשורה בכורסאות הטלוויזיה החדשות של Simply Wood?
קרא עוד ...

פותחים שולחן – איך בוחרים שולחן אוכל חדש

החשיבות של שולחן האוכל בבית הישראלי עושה את בחירת השולחן לעניין מורכב. אך אל דאגה - יש לנו עצות מעולות בשבילכם. מה לעשות וגם מה לא (!) לעשות. ואם בסוף הקריאה יישארו עוד שאלות – אתם מוזמנים להגיע לכל אחד מסניפי Simply-Wood, אנחנו מבטיחים לעזור ולמצוא את השולחן המושלם עבורכם.
קרא עוד ...

יצאתם גדולים: איך להפיק את המקסימום מדירות קטנות

תכנון חכם, בחירת רהיטים נכונים, טריקים של צבע ותשומת לב לתאורה, יוכלו להפוך גם את הדירה הקטנה שלכם לחלל נעים ומאורגן, שייתן לכם תחושה של מרחב מאוורר. רוצים לדעת מה יש למומחיות שלנו להגיד בנושא?
קרא עוד ...

נגיעות קטנות של טרנד

אולי במקום לדבר על טרנדים, צריך לדבר על מיקרו-טרנדים. שינויים קטנים, מגמות חדשות שמתמקדות באספקט מאוד ספציפי של עיצוב. לעתים המיקרו-טרנד מתחיל בגלל חידוש טכנולוגי שמאפשר משהו שעד עתה לא היה נגיש. לפעמים יצירת אמנות או סרט מחזירים לחיים אופנה נושנה. לפעמים אלה שינויים כלכליים.
קרא עוד ...

רהיטים במסגרת

המגמה של שילוב פרופילי מתכת וברזל תעשייתי ברהיטי עץ מתחזקת ונכנסת השנה גם לסלון וחדרי השינה. ועכשיו אנחנו שמחים לחזור לאחד הסגנונות האהובים עלינו, ששב לבקר, הפעם בגישה קצת שונה.
קרא עוד ...

הכל על השולחן

רגע לפניי החגים והמועדים הבאים עלינו לטובה אל תדלגו על מבחר שולחנות (שבעה דגמים) החדשים אשר פיתחה לאחרונה Simply-Wood .
קרא עוד ...

עוברים לנוח

כחלק ממדיניות ההתחדשות השיקה לאחרונה החברה את הסדרה SIMPLY NEW COMFORT המאופיינת בנוחות ועיצוב קלאסי. הסדרה הבלעדית, הכוללת חמש מערכות ישיבה, מיוצרת באירופה ע"י חברה דנית ומאופיינת בעיצוב מעודכן ומפנק.
קרא עוד ...

SIMPLY WOOD, לא WOW

בכנות, WOW זה לא המוטו שלנו. שבע עשרה שנים הננו שוקדים על יצירת ערכי פשטות, צניעות, מתן כבוד לטבע וערך אמיתי לכספכם
קרא עוד ...

ביד הברזל

המגמה של שילוב פרופילי מתכת וברזל תעשייתי דק הצבוע בגוונים שונים המשולבים בעץ, אבן וזכוכית בלטה לאחרונה בתערוכות מילאנו ושנגחאי בעיקר בחלל חדרי המגורים ובחדרי השינה.
קרא עוד ...