עכשיו בסניפים, עד 50% הנחה מתצוגות ועודפים, לתיאום פגישות, אספקות ושירות – הקליקו כאן

עדי ורמוס

Skip to content

עדי ורמוס

עיצוב פנים

שמי עדי ורמוס, מעצבת פנים, מהנדסת בוגרת הטכניון ועוסקת בתכנון ועיצוב דירות, דירות קבלן, וילות בבנייה מרוכזת ובבנייה פרטית ובתי עסק בצפון.

ה"אני מאמין" שלי הוא שתכנון מדויק ופיקוח צמוד במהלך פרויקט הוא המפתח להצלחת הפרויקט תוך עמידה בתקציב נתון.הראייה ההנדסית שלי בשילוב עם חוש אסתטיקה מפותח וסגנון נקי ומוקפד באים לידי ביטוי בתכנון שלי בכל פרויקט ופרויקט. הסטודיו שלי ממוקם בתל עדשים בלב גינה ירוקה ונעימה. אשמח לארח אתכם בסטודיו לפגישת היכרות או ייעוץ בתיאום מראש בטלפון 052-3717144.

התהליך המשותף מתחיל בהבנתי את הצרכים והרצונות שלכם, את הסגנון העיצובי המועדף עליכם, ואת מסגרת התקציב.

אני דוגלת ביצירת מקום לחיות בו, ולכן מקדישה זמן ותשומת לב ניכרים לתכנון לפני שאני ניגשת לסכמה העיצובית עצמה.v

העיצוב שלי אינו מוגבל לסגנון מסוים. העיצוב הוא שיוצק לתוך התכנון את הסגנון ואת האמירה האישית שלכם, כך שהסביבה שלכם תהיה לא רק פונקציונלית ונוחה, אלא כזו המשרה את האווירה הרצויה לכם. אני משלבת יחד את היצירתיות, טביעת העין והנסיון שלי, ליצירת שפה עיצובית ייחודית במינון מדויק.

אני שמה דגש רב על רמת הדיוק בתכניות ובכתב הכמויות מתוך הבנה שמקסימום כיסוי בשלב התכנון יגרור מינימום של טעויות, תוספות וחריגות בתקציב בשלב מאוחר יותר בפרויקט. עבודת התכנון והעיצוב שלי כוללת הקשבה לצרכי הלקוחות ורצונותיהם, מציאת "שביל הזהב" בין האסתטיקה והפרקטיקה ומתן דגש לפרטים הקטנים ולאופן ביצועם הלכה למעשה.

"כי יש משמעות לפרטים הקטנים"…

צילום הפרוייקט:  מאור מויאל – סטודיו רותם

 

רהיטים מבית simply-wood ששולבו בפרוייקט: ספה פינתית STORM, שולחן סלון FIBI, שולחן אוכל BIG-M, כיסא אוכל SOUL, כיסא בר CALLISTO.