עכשיו בסניפים מבצע "ANNIVERSARY 25". לתיאום פגישות, אספקות ושירות - הקליקו כאן >>

רויטל רודצקי

דלג לתוכן

רויטל רודצקי

עיצוב פנים

 

 

אני רויטל רודצקי, מעצבת פנים ומומחית הום סטיילינג, בלוגרית ומרצה בתחום העיצוב, מנטורית למעצבות בתחילת הדרך ומאז שאני זוכרת את עצמי תמיד האמנתי בחיבור בין אנשים וביצירת הרמוניה. עם השנים, כשהפכתי את האהבה למפעל חיי ולעיסוק, הכל התחיל להתחבר לידי תמונה אחת ברורה – בניית אמון, חיבורים עם אנשים ואנרגיות טובות הם חלק בלתי נפרד מעולם העיצוב והקו הזה מנחה אותי בעבודותיי עד היום.

אהבתי לעיצוב, לאסתטיקה ולחומרי גלם צמחה מהבית.

אמי, שעסקה באמנות, חשפה אותי אל עולמם של הצבעים וההרמוניה ביניהם, אל שפת הצורות ואל היכולת ליצור להביע ולהתבטא דרך חומרים שונים. אבי הנגר, נטע בי את החיבור אל הריחות הנפלאים של העץ, את הידע הרחב, היזמות והמקצועיות -כשצפיתי בו מכין במיומנות מטבחים ורהיטים מיוחדים.

כל הכשרה מקצועית שנוספה לי עם השנים, רק העצימה את הניצוצות והתשוקה לאסתטיקה והיופי שקיבלתי מהבית.

עם תואר בעיצוב ואדריכלות פנים ואחרי ניסיון עשיר של 20 שנה בתחום הכולל בניית תכניות עבודה, תרגום חלומות אל לוח השרטוט, תכנון רהיטי עץ ומומחיות בטקסטיל ובצבע – אני מציעה לכם חוויה שתהפוך את בניית ביתכם מכאב ראש לאושר צרוף. תזכו לליווי אישי ושיתוף מלא בתהליך העיצוב, מתחילת הפרויקט ועד סופו.

דרך החיבור הבינאישי שנוצר בינינו, אני יכולה להבין טוב יותר מה הם הצרכים שלכם ולהתאים עבורכם את התהליך המקסימלי. בין אם יעוץ או ליווי לכל אורך התהליך, אני פה בשביל להוציא מהתכנון אל הפועל את שאתם חולמים, לבית מעוצב שמותאם לכם אישית, פונקציונאלי ונעים.

 

יחד, נהפוך מקום לבית ותהליך עיצוב לחוויה.

אני מזמינה אתכם לחוויית עיצוב אחרת.

רהיטים מבית simply-wood ששולבו בפרוייקט: ספה LULU, שולחן אוכל BERLIN, כיסא LUCKY, מיטה JENNY, שידת לילה GINGER, ספה TULIP.

צילום הפרויקט- סיון מויאל.