עכשיו בסניפים, עד 50% הנחה מתצוגות ועודפים, לתיאום פגישות, אספקות ושירות – הקליקו כאן

דנה רובינסון פרידמן

Skip to content

דנה רובינסון פרידמן

עיצוב פנים

שמי דנה רובינסון פרידמן ואני עוסקת בתכנון ועיצוב פנים והום סטיילינג לדירות, בתים פרטיים ומשרדים. מתגוררת במודיעין עם 2 בנים וכלב. מאוהבת במקצוע ובלקוחות שלי.

הכל התחיל מאז שהייתי ילדה קטנה. כבר אז אהבתי לשוטט באתרי בניה ולהיכנס לבתים בשלבי בנייה שונים ולדמיין איך הם ייראו. נהניתי לעבור על תוכניות ומפרטי בניה אבל החיים הובילו אותי לתחומים אחרים.

למדתי תואר ראשון ושני באוניברסיטה בנושאי ניהול והוצאתי גם הסמכות בניתוח מערכות מידע וניהול רכש. ועבדתי שנים רבות כמנהלת וסמנכ"ל תפעול, רכש ולוגיסטיקה בחברות שונות. בשנים האחרונות החלטתי לחזור לאהבה הישנה שלי וללמוד את התחום. סיימתי לימודי עיצוב פנים במכון הטכנולוגי

בחולון ולימודי הום סטיילינג באוניברסיטה הפתוחה. והיום אני כבר עובדת בתחום ומבצעת פרויקטים מגוונים.

אני מלווה את הלקוחות החל משלב התכנון, ניתוח צרכים ורצונות, גיבוש קונספט ורעיונות ועד לשלבי הביצוע וההלבשה הסופיים והכל עם חיוך והמון אהבה ללקוחות ולמקצוע😊 ממשיכה כל הזמן להשתלם וללמוד את התחום מתוך אהבה אמיתית ורצון להתמקצע ולהיחשף לכל החידושים, רעיונות ואפשרויות בתחום, כמו כן אני חברה גם בארגון מתכנני ומעצבי הפנים בישראל.

אני  מעורה מאד בכל החידושים והאפשרויות הקיימות ומציבה בפני הלקוחות את האופציות הקיימות ומפרטת להם את התועלות והחסרונות. בתהליך עצמו אני מאד מאמינה במציאת האיזון בין הפרקטי והאסתטי, במציאת פתרונות יצירתיים בכל התהליך ומקפידה על ניהול דיאלוג ושיתוף הלקוחות בהחלטות תוך עמידה בתקציב הפרויקט המוגדר.

בנוסף ליצירתיות והעיצוב שאני מביאה מעצמי לפרויקט, אני גם מנצלת את הידע והניסיון הרב שצברתי ברכש ניהול פרויקטים ותפעול ספקים גם לצורך ניהול הפרויקטים בעיצוב.

אני שמחה שאני תורמת ליופי בעולם, להנאה של אנשים. זה סיפוק גדול לקבל פידבקים מהלקוחות, לדעת שהם נהנים וכייף להם בבית שלהם עם השינוי. והכי חשוב שהם התאהבו מחדש בבית שלהם וזה אושר גודל!

צילום הפרוייקט- מאור מויאל.

רהיטים מבית simply-wood ששולבו בפרוייקט: מיטה RATTAN, שידת לילה RIBS, שולחן סלון DAMKA,  מיטה LOLA,  מזנון GROOVE, כורסא LEXI, כיסא בר TETIS.