אודות  SIMPLY-WOOD

rocking-chair

בבית – הכי חשוב להרגיש באמת בבית

לריהוט יש חלק משמעותי ביצירת אווירה ותחושה של חמימות ביתית בטוחה ורוגעת. ספה רכה ונעימה שאפשר לשקוע לתוכה ולשכוח מהכל, מיטה שלא רוצים לצאת ממנה, שולחן אוכל שעושה חשק לשבת סביבו יחד. רהיטים שכל אחד מהם עושה לנו שמח בלב ובעיניים, והשילוב ביניהם יוצר חלל נעים, הרמוני, נוח ואישי.

לתחושה הזאת אנו מכוונים כשאנחנו מתכננים ומייצרים את הרהיטים שלנו – אנחנו מתחילים בנוחות, שומרים על קו עיצובי שמאזן בין חדשנות ובין קווים נקיים ופשוטים, לא מוותרים על הטוויסט שמייחד והופך את הרהיט לשלכם, מקפידים על בחירת החומרים הנכונים לכל פריט, ומאפשרים התאמה אישית של מרבית הרהיטים לטעם ולצרכים האישיים שלכם. השילוב של כל אלה הופך את הרהיטים של Simply-Wood לכאלה שנשארים אתכם במשך שנים, שרוצים לחזור אליהם – לרהיטים שמרגישים בית.

אנחנו מעריכים את הבחירה שלכם ב SIMPLY-WOOD

אנחנו יודעים שיש מבחר גדול של רשתות ריהוט לבית ומבינים שכשאתם בוחרים ברהיטים שלנו – אתם נותנים בנו אמון.
אנחנו מקפידים לשמור עליו מזה 27 שנים – מתכנון הרהיטים ועד אחרי הרגע שהם מצאו אצלכם בית. תכנון הרהיטים של Simply Wood מתחיל בהנדסת אנוש מוכוונת נוחות, ממשיך בעיצוב מוקפד במחלקת העיצוב שלנו, בבחירת חומרי גלם איכותיים – עץ מלא ומוצריו, בדי ריפוד, זכוכית ופרופיל מתכת – העומדים כולם בסטנדרט איכות גבוה ביותר, דרך ייצור מפוקח ובקרת איכות קפדנית. הרהיטים שלנו מגיעים עם תעודת אחריות המבטיחה שאנחנו ערבים לריהוט שנרכש. כל אלה הופכים את הבחירה ברהיטים שלנו להחלטה הנכונה עבורכם.

לפעמים ממש קשה להחליט...

לא תמיד פשוט לדמיין איזו מיטה הכי נכונה לחלל חדר השינה שלכם, לבחור בין ספה פינתית או ספה ארוכה, להחליט איזה סלון משתלב עם איזו פינת אוכל ואיזה מידות יהיו מושלמות לחלל הביתי שלכם. זו הסיבה שבסניפי Simply-Wood לא תפגשו סתם אנשי מכירות אלא אנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים, שתפקידם לייעץ ולדייק את בחירת הרהיטים בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. כחלק מהתפישה הזאת Simply-Wood נותנת מענה לריהוט רוב החללים בבית, כאשר כל רהיט עומד בפני עצמו ומהווה פריט ייחודי, שילוב הפריטים יחד יוצר חלל מעוצב והרמוני.

לטיפים והשראה, מוזמנים לבלוג העיצוב שלנו  –  כאן

אנחנו מכבדים את הזמן שלכם

אנחנו מבינים שאתם עסוקים ומקפידים לכבד את הזמן שלכם, לכן תוכלו לקבל את מלוא המידע עוד לפני צאתכם מהבית ואפילו לרכוש אונליין. האתר שלנו מעודכן בכל מבחר הרהיטים הקיים. המידע כולל מידות, חלופות של חומרים וצבעים. הרהיטים שלנו מוצגים ב-5 אולמות תצוגה בפריסה ארצית נוחה בהם אפשר לבדוק מקרוב את הרהיטים, להתרווח על הכורסאות ולמשש את הבדים. שאלות או בירורים אתם יכולים לעשות גם טלפונית עם מנהל כל סניף.

Simply-Wood מחזיקה חלק גדול ממוצריה במלאי זמין לאספקה מידית ואם בחרתם בפריט שלא נמצא במלאי – אנו מתחייבים לזמני אספקה לפי תיאום ציפיות אמין הנעשה במעמד ההזמנה.

לרשימת הסניפים ומספרי הטלפון לחצו כאן

אנחנו כאן בשבילכם גם אם דברים לא הסתדרו בדיוק לפי התכנון

טעויות אנוש עלולות לקרות. Simply-Wood לוקחת אחריות מלאה על הצד שלה ובמידת האפשר גם על טעויות שמקורן בלקוח. כדי לסייע במקרים אלה, שירות הלקוחות שלנו תמיד זמין וקשוב אליכם. בנוסף, אנו מחזיקים בתו "אמון הציבור" ומחויבים לנהוג לפי הכללים שלו.

את תנאי האחריות והשירות המלאים שלנו אתם יכולים לקרוא כאן

Simply-Wood - פשוט להרגיש בבית.

S i m p l y   L o a d i n g . . .