מיטה – הרהיט הכי חשוב בבית

מיטה – הרהיט הכי חשוב בבית

בשנים האחרונות הרבה יותר קל לנו להחליף רהיטים – המחירים יורדים, הטרנדים מתחלפים ואנו מחפשים להתעדכן, התפיסה כלפי ריהוט הבית השתנתה וממשיכה להשתנות בקצב מסחרר. מדובר במגמה מרעננת, שהופכת את עיצוב הבית למשימה משוחררת יותר. אך יחד עם הקלילות שמלווה את התחום בשנים האחרונות, יש פרטי ריהוט שבחירתם מצריכה התבוננות מעמיקה יותר – והראשונה בהם היא המיטה שלכם. 

עיצוב- קרן מאיר. צלם- מאור מויאל.

מה הופך את תהליך בחירת המיטה לחשוב ושונה מכל רהיט אחר?

בואו נשים בחזית את העובדה החשובה ביותר: המיטה מהווה חלק בלתי נפרד מחיי הלילה והיום שלנו
בעוד רהיטים אחרים משמשים אותנו לפרקים, המיטה היא בד"כ מפלט מטרדות היום יום, במיטה אנחנו מתחילים ומסיימים כל יום. אנחנו מתרגלים אליה והיא אלינו, מתרגלים כל כך שלפעמים לוקחים כמובן מאליו את האופן בו היא תומכת בנו, נשארת יציבה, מלווה אותנו בשינויים בחיינו, במעברי דירה והתרחבות המשפחה.
אם לוקחים את כל אלה בחשבון מבינים שזו בחירה שמצדיקה תשומת לב והשקעה עיצובית, פונקציונאלית וגם כספית.
לפני שאתם מתפתים לבחור מיטה רק כי היא  טרנדית ובמחיר זול, כדאי להציץ ברשימת הפרמטרים שחשוב לשקול לפני המחיר: 

אז מה הכי חשוב לנו באמת? עיצוב, נוחות, גודל מתאים, יציבות, תחזוקה קלה, חברה אמינה ומחיר הוגן.

תמיכה ויציבות המיטה הינם פרמטר חשוב מאוד. שיטוט קצר ברשת או במתחמי הריהוט ילמד אתכם שרשתות ריהוט  מציעות בעיקר מערכות ישיבה, כורסאות, פינות אוכל ומזנונים. ומשום מה ממעטות מלהציג חדרי שינה והן יודעות מדוע, מדובר בתחום מורכב ברמה הטכנית – המיטה צריכה לשאת משקל, לשרוד תזוזות, קפיצות ותנודות ולהישאר יציבה. חברת הרהיטים הוותיקה Simply Wood החלה את דרכה לפני כ-25 שנה כמעצבת, מייצרת ומשווקת מיטות וחדרי שינה  ולאורך השנים פיתחה מפרט טכני מדוקדק וקפדני ששם דגש בדיוק על נקודות חשובות אלה וכל זאת מבלי להתפשר על עיצוב, פונקציונליות ומחיר הוגן של המיטות.

יציבות המיטה ואיכותה נבחנים באופן הטוב ביותר כשמעמידים אותה למבחן השימוש לאורך שנים  כולל מעברי דירה, אירוע בו המיטה צריכה לרוב לעבור פירוק והרכבה מחדש (יכול להיות הרסני אם מדובר במיטה לא איכותית).

מיטה שהיא גם וגם וגם…

מיטה טובה יודעת להיות גם נעימה ומכילה, גם פריט עיצובי מרשים שנותן את הטון בחדר השינה כולו, וגם לאפשר אחסון נסתר ופרקטי לכל המצעים וחפצים עונתיים שלא מצאו את מקומם. צריך ניסיון וידע כיצד לשלב ארגז מצעים במיטה מסוגננת מבלי לפגום בעצובה ובמקביל לשרת את הצורך האינסופי באחסון. אילו שחייבים באחסון כזה לא מוותרים היום על גובה מספיק למעבר של איי-רובוט ונגישות גם לשאיבה וטאטוא סטנדרטים, כדי לספק חווית ניקיון קלה ואפקטיבית. 

ב-Simply-Wood תוכלו למצוא גם מיטות כאלו המשלבות עיצוב , אחסון ומרווח מהרצפה.

והמזרן, מה אתו?

לפני כשנתיים השיקה Simply Wood מותג מזרנים בוטיקי  ואיכותי בשם "Better Sleep", המבוסס על הידע הרחב שלהם בחוויית שינה וניסיון  שנים רבות בשוק המזרנים וחדרי השינה. המזרן נושא תקן ישראלי ומותאם לאופי ולדרישות הנוחות של הקהל הישראלי – ובכללם פינוק, תמיכה אוורור ואורך חיים במחיר נגיש, וכמובן בלי להתפשר על איכות מרכיבי המזרן. 

אז איך מעצבים מיטה שהיא גם פרקטית, גם כוללת אחסון, גם נוחה לניקיון וגם נראית וואו?

רשת Simply Wood מתמחה בחוויית השינה ומכירה את הטעם הישראלי מקרוב. בכל קולקציה מושקעת מחשבה באפיון כלל הצרכים של הקהל הישראלי, בשילוב הידע הטכני שרכשנו לאורך השנים, עם נגיעות של טרנדים עיצובים בינלאומיים. כל אלה חוברים  יחד למיטה המשלבת את הפתרון לכל הצרכים הללו במחיר הוגן ותחרותי הנותן ערך מלא לכספכם. 

ניתן לבחון ולרכוש  את מגוון המיטות של Simply Wood ואת מזרני Better Sleep בסניפי הרשת בפריסה ארצית.

בלוגים אחרים

עכשיו, גם רהיטי האיכות של Simply-Wood לרכישה אונליין

"רצינו לאפשר ללקוחות שלנו את הנוחות של רכישת רהיטים מהבית" ישראלים רבים מכירים שנים רבות את רהיטי העץ האיכותיים של חברת Simply-Wood  המתאפיינים בעיצוב נורדי הרמוני, ...

המשיכו לקרא

הגוזלים עזבו, ההורים שדרגו את הקן

הצצה לבית משנות ה 80 שהפך לווילה יפיפייה עם יחידת אירוח מטריפה הגוזלים עזבו את הקן, ובני הזוג מאזור השרון החליטו לשדרג את הבית שנבנה בשנות השמונים, ...

המשיכו לקרא

S i m p l y   L o a d i n g . . .